Temiz Serigrafi, Electrotech Eurasia Fuarında

Hizmet ve üretim kapasitesini sürekli geliştiren, yeni teknolojileri ve sektörel gelişmeleri yakından takip eden Temiz Serigrafi, 19-22 Mart tarihleri arasında, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Electrotech Fuarı’ndaydı.  Enerji, elektronik ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını 15 yıldır bir araya getirerek, bilgi alışverişi ve iş bağlantılarının gerçekleştirildiği fuarda katılımcı olarak yer alan Temiz Serigarfi’nin standı yoğun ilgi gördü.
 
Özellikle elektrik, elektronik ve enerji sektörlerinde geniş bir kullanım alanı bulunan, PTFE (Teflon), izolasyon malzemeleri gibi kendi ürettiği yeni ürünlerinin ilgi odağı olduğu stantta, fabrika bünyesinde verilen hizmetler ve diğer ürünler hakkında ziyaretçilere detaylı bilgiler verildi. Temiz Serigarfi’nin, alanında uzman profesyonel ekibi, stant ziyaretçilerinin sorularını yanıtlarken, stant içerisine kurulan ekranlarda, ürün ve üretim kapasitesinin detaylı gösterimleri yapıldı.
 
Önceki yıl, 23 farklı ülkeden 1.950 katılımcı ve 77.204 ziyaretçi kapasitesiyle, birçok ulusal ve uluslararası firmayı bir araya getiren fuar, bu yıl da beklenen ilgiyi görerek, sektör profesyonelleri için oldukça verimli geçti. Başarılı ve keyifli bir fuar süreci geçiren Temiz Serigrafi, yeni iş bağlantıları kurarak, kaliteli ürün ve profesyonel hizmetlerinin karşılığını almanın haklı gururunu yaşıyor.
Temiz Serigrafi, Electrotech Eurasia Fuarında

TEMİZ SERİGRAFİ / Temiz Serigrafi, Electrotech Eurasia Fuarında

Tüm Haberleri Oku
Katalog İncele

ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İÇİN E-KATALOĞUMUZU İNCELEYEBİLİRSİNİZ

Üretimde Son Teknoloji

Üretimde Son Teknoloji

Yurtdışındaki tüm fuarlara katılıyor, tüm sektörel gelişmeleri yakından takip ediyor, en son teknolojileri ithal ediyoruz.

Kalite Kontrol

Kalite Kontrol

Üretim aşamasında ve sonrasında, tüm ürünler kapsamlı bir inceleme ve kalite kontrol testlerinden geçirilmektedir.

Montaj ve Paketleme

Montaj ve Paketleme

Montaj hattında tamamlanan ürünler, nakliyede oluşabilecek tüm dış etkenlere karşı özel olarak paketlenmektedir.

Hızlı Teslimat

Hızlı Teslimat

Üretim kapasitesi ve makine hattımızın sağladığı avantajlarla, tüm siparişler planlanan zamanda teslim edilmektedir.