Tarihçe

TEMİZ SERİGRAFİ 1 Mart 1997 yılında, “Rıfat Temiz” ve “Kayhan Canbolat” ortaklığıyla, Manisa’da kurulmuştur.

Sektöre Manisa merkezde, 85 m² lik bir atölyede adım atan TEMİZ SERİGRAFİ, 3 yıl sonra yine Manisa merkezde açtığı, 200 m² lik ikinci bir atölye ile fabrikalara hizmet vermeye başlamıştır. Yapılan iş ve verilen hizmetten duyulan memnuniyet dolayısıyla, müşterilerinin kapasite artırma talepleri karşısında, önce “Manisa Küçük Sanayi” daha sonra “Manisa Orta Ölçekli Sanayi” bölgesine taşınarak hizmet ağını genişleten firmamız, 10 Kasım 2009 yılında, kendi mülkümüz olan ve halihazırda hizmet vermekte olduğumuz, “Muradiye Sanayi Bölgesi” ndeki fabrikasına taşınmıştır.

Manisa merkezde bulunan atölyelerimizde yalnızca serigrafi yapılırken, Küçük Sanayi’ye geçildiğinde, verilen hizmetlere yaş boya, hot stamp ve montaj hatlarını da dahil eden TEMİZ SERİGRAFİ, kazancını her seferinde kendi işine yaptığı yatırımlarla değerlendirerek büyümeye devam etmiştir. Manisa Orta Ölçekli Sanayi bölgesine geçildiğinde gelişimine hız veren firmamız, makine parkuruna lazer kesim ve CNC router hatlarını dahil ederek, verdiği hizmetlerde bütünleşik bir yapıya kavuşmuştur.

Son olarak çinko fosfat kaplama ve toz boya hatlarını da dahil ettiğimiz Muradiye Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikamızda, tüm branşlarda kusursuz, hızlı ve çözüme yönelik hizmet veriyor, üretim kapasitemizi durmaksızın artırmaya devam ediyoruz.

Tarihçe
Katalog İncele

ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İÇİN E-KATALOĞUMUZU İNCELEYEBİLİRSİNİZ

Üretimde Son Teknoloji

Üretimde Son Teknoloji

Yurtdışındaki tüm fuarlara katılıyor, tüm sektörel gelişmeleri yakından takip ediyor, en son teknolojileri ithal ediyoruz.

Kalite Kontrol

Kalite Kontrol

Üretim aşamasında ve sonrasında, tüm ürünler kapsamlı bir inceleme ve kalite kontrol testlerinden geçirilmektedir.

Montaj ve Paketleme

Montaj ve Paketleme

Montaj hattında tamamlanan ürünler, nakliyede oluşabilecek tüm dış etkenlere karşı özel olarak paketlenmektedir.

Hızlı Teslimat

Hızlı Teslimat

Üretim kapasitesi ve makine hattımızın sağladığı avantajlarla, tüm siparişler planlanan zamanda teslim edilmektedir.